Знайти площу трикутника дві сторони, якого дорівнюють 3 см і 4 см, а кут між ними 30°​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

3см²

Объяснение:

a=3см сторона треугольника

b=4см сторона треугольника

sin30°=1/2

S=1/2*a*b*sin30°

S=1/2*1/2*3*4=3см²

Отвечает Гридасова Ксения.
Формула знаходження площі трикутника за двома сторонами та кутом між ними виглядає як S = 1/2ab* sinα = 1/2*3*4*1/2 = 1/4 * 3 * 4 = 3 см^2