3. Розгорнутий кут поділений на частини 5:2:8. Знайдіть ці частини.


Ответы на вопрос

Отвечает Макар Остап.

Ответ:

Объяснение:

5x+2x+8x=180

15x=180

x=180÷15

x=12

12×5=60градесів-один кут

12×2=24градуса-другий кут

12×8=96градусів-третій кут