Серед наведених прямих визначте рівняння прямої, яка збігається з віссю абсцис. Виберіть одну

відповідь: А) 2х – 2у = 2 Б) 2х + 2 = 2 В) 2у + 2 = 2 Г) 2х + 2у = 2

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Алина.

Ответ:

Б

Объяснение:

2x+2=2

x=0/2=0

Тобто збігаеться з віссю абсцис