У паралелограмi ABCD AC=12 см CD=7см знайти периметр якщо AC-BD=4см​


Ответы на вопрос

Отвечает Аспедников Макс.

Ответ:

P=√220+14 см

Объяснение:

периметр дорівнює сумі 4 сторін паралелограму

Р=AB+BC+CD+AD

у паралелограма протилежні сторони рівні тому

P=2AB+2CD

AB=√2AC²+2BD²-4CD²/2

BD=AC-4 см

BD=12-4 см

BD=8 см

AB=√2*12²+2*8²-4*7²/2

AB=√288+128-196/2

AB=√220/2 см

P=2*√220/2+2*7 см

P=√220+14 см

P≈28,83 см