Довжина відрізка дорівнює 3,2 м. точка відрізка ділить його на частини пропорційні числам 3 і 5​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

нехай 3х довжина меншого відрізка, 5х довжина більшого відрізка, тоді виходить рівняння:

3х+5х=3,2

8х=3,2

х=3,2:8

х=0,4

3×0,4=1,2

5×0,4=2

Відповідь: 1,2м, 2м.