Одна сторона паралелограми на 3см від другої,а його периметр дорівнює 46см.Знайдіть сторони

паралелограма ​

Ответы на вопрос

Отвечает Полюдова Юля.

Маємо паралелограм ABCD .Нехай сторона AB = x см, а сторона BC =(x +3) см.

Відомо, що периметр ABCD = 46 см, а формула P = 2(AB + BC).

Маємо таке рівняння :

46=2( x+ x+3)

2( x+ x+3)=46

4x + 6= 46

4x =46-6

4x=40

x =40:4

x=10

Отже, AB = CD =10 см, а BC=AD=(10+3)=13 см.

Відповідь:10см, 13см.