Дано АВСD-трапеция АВ=СD.Найдите боковые стороны если ВС=16см.АD=28см .​


Ответы на вопрос

Отвечает Фахретдинова Вилия.

в рівнобедреній трапеції середня лінія m дорівнює боковим сторонам AB та СD

m=AB=CD=(BC+AD)/2=(16+28)/2=44/2=22см

бокові сторони рівні між собою та дорівнюють 22см