Можливо, ви мали на увазі: Діагональ рівнобічної трапеції перпендикулярна до її бічної сторони з

основою утворює кут 30 °.знайдіть периметр трапеції якщо її більше основадорівнює 20 сантиметрів"""""((((((СРОЧНО ПОМОГИТЕ))))))""""""(З Дано:Знайти:​

Ответы на вопрос

Отвечает Мачков Даниил.

Ответ: нехай кут АС утворює 90° з СД і 30° з АД

Розглядаємо трикутник АСД

Сторона навпроти кута 30° рівна половині гіпотенузи(АД) отже СД =20/2=10

Трапеція рівнобічна, отже кути при основі рівні, отже якщо кут АДС=90-30=60° і =кутуВАД, то кут ВАС=60-30=30

Кут САД=ВСА як внутрішні різносторонні при АД||ВС

отже трикутник АВС рівнобедренний отже АВ=ВС=ВД=10

периметр=3*10+20=30+20=50см

В: 50 см