Знайдіть більший з кутів ромба, якщо його сторона утворює з діагоналлю кути, які відносяться як 4 :

5. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:100

Объяснение:

Діагоналі ромба перетинаються під прямим кутом, отже 180-90=90

4+5=9 90/9=10 4*10=40 5*10=50

Діагоналі ромба є бісектрисами кутів, з яких вони проведені, отже 40*2=80 менший кут ромба 50*2=100 більший кут ромба