Допоможіть будь-ласка. Знайдіть кути рівнобічної трапеції, якщо один з низ на 10° більший за

другий. Даю 15 баллів

Ответы на вопрос

Отвечает Чехунова Светлана.

Дано: АВСМ - трапеція, АВ=СМ, ∠В-∠А=10°. Знайти ∠А, ∠В, ∠С, ∠М.

Сума кутів, прилеглих до бічної сторони трапеції, 180°.

Нехай ∠А=∠М=х°, тоді ∠В=∠С=х+10°.

х+х+10=180

2х=170

х=85

∠А=∠М=85°;  ∠В=∠С=85+10=95°