Чи може сума трьох кутив що утворилися про перетини двох прямих доривнюти 150?


Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Егор.
Ні, адже тоді 4й кут буде дорівнювати 360-150=210*, що неможливо при перетині двох прямих. Також вертикальні кути (це ті які знаходяться протилежно один відносно одного) мають бути однаковими, зо у даному випадку також не є правдою
Отвечает Дудко Валерия.
Сумма четырех углов равна 360°
2) наш угол будет x, тогда сумма всех остальных будет x+60
3) из п. 1) следует, что
x+x+60=360
откуда
2x =360-60
2x =300
x =300^2
x=150°

Значит, искомый угол будет 150°, а угол между прямыми, как смежный с ним, будет
180-150 = 30°