Знайдіть довжину кола описаногг навколо шестикутника зі стороною 6 см даю 50 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Ксюша.

Ответ:

L = 2πR = 12π = 37.68≈37.7

Объяснение:

R= a / (2 sin(360° / 2n) ) = 6 / 2 (sin (360 / 12)) =6 / 2 sin 30 = 6 / 2 * 0,5 = 6