Периметр прямокутника дорівнює 14 см.Знайдіть його сторони если одна з них 3 см бильша за иншу


Ответы на вопрос

Отвечает Парамонова Анастасия.

Ответ: 2см и 5см

х + х + (х + 3) + (х + 3) = 14

4х + 6 = 14

4х = 14 -6

4х = 8

х = 8 : 4

х = 2см - меньшая сторона

2 + 3 = 5см - большая сторона

Ответ: 2см и 5 см.

Объяснение:

Отвечает Тарасевич Виктория.

Ответ:

2 і 5 см

Объяснение:

нехай менша сторона -х , тоді більша - х+ 3

Р = 2х+2( х+3)=14

2х+2х+ 6= 14

4х+6=14

4х=14-6

4х=8

х=8÷4

х=2- менша сторона

2+3=5 см - більша сторона