3. Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів, що утворилися при

перетині двох паралельних прямих січною, якщо один з них на 40° більший за другий.​

Ответы на вопрос

Отвечает Игиликова Арайлым.

Ответ:

110° та 70°

Объяснение:

х+х+40=180

2х=180-40

х=140:2

х=70

40+70=110