У рівнобічній трапеції бічні сторони дорівнюють по 15 см, а периметр становить 80 см. Знайти

довжину середньої лінії трапеці​

Ответы на вопрос

Отвечает Бодякина Светлана.

Средняя линия равна полусумме оснований. Сумма оснований = 80 - 15 * 2 = 50см

Ср линия = 50/2 = 25см

Отвечает Геленджик Маняня.

Дано: ABCD - рівнобічна трапеція (бічні сторони AB і СD, основи BC і AD),

AB=CD= 15 см, P=80 см.

Знайти: довжину середньої лінії

Розв*язання:

За властивістю середньої лінії трапеції, вона паралельна основам і дорівнює півсумі основ.

(тоді нам потрібно знайти суму основ)

BC + AD = P - (AB+CD)

BC+AD= 80 - (15+15) = 50 см

Отже, довжина середньої лінії трапеції дорівнює 50 : 2 = 25 см