різниця периметра і середньої лінії рівностороннього трикутника дорівнює 15.Знайдіть сторону

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Кира.

Ответ:

7,5

Объяснение:

состави уравнение

(×+×+×)-(×+×÷2)=15

(×+×+×)-×=15

3×-×=15

2х=15

х=15:2

х=7,5

проверяем:

Р=7,5+7,5+7,5=22,5

середня ления =суме двох боковых=(7,5+7,5):2=7,5

22,5-7,5=15

(×+×+×)-(×+×÷2)=15(в уровнение это писать не обязательно).