ДОПОМОЖІТЬ ПЖ 6.● Бісектриса одного з кутів прямокутника ділить його сторону пополам. Знайдіть

периметр прямокутника, якщо його менша сторонадорівню 6 см.8.* З однієї точки кола проведено дві взаємно перпендикулярні хорди,віддалені від центра на 6 см і 10 см. Знайдіть їхні довжини.9.* У рівнобедрений трикутник ABC з основою 8 см вписано ромб, якиймає спільний кут із кутом трикутника при вершині, а вершина,протилежна куту ромба, лежить на основі трикутника. Знайдітьпериметр трикутника, якщо периметр ромба дорівнює 20 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шапошникова Ирина.

Ответ:

паралелограм АВСД, бісектриса АЕ, ВЕ=35,5, ЕС=17,5, ВС=АД=ВЕ+ЕС=35,5+17,5=53, кутЕАД=кутАЕВ як внутрішні різносторонні=кутВАЕ, трикутник АВЕ рівнобедрений, АВ=ВЕ=35,5=СД, периметр=2*(АВ+ВС)=2*(35,5+53)=177,

або ВЕ=17,5, ЕС=35,5, тоді по тій же схемі, АВ=СД=17,5, периметр=2*(17,5+53)=141,

відповідь б