Точка C лежитб між точками A і B,AB=45см.Знайдіть довжини відрізка AC,якщо відомо,що AC-BC=9м​


Ответы на вопрос

Отвечает Сухорученков Илья.

Ответ:

АС=27см

Объяснение:

Пусть ВС=х, тогда х+(х+9)=45

2х+9=45

2х=36

х=18

АС=18+9=27