Довжина відрізка АВ дорівнює 36 см. Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть довжину відрізків АС

і BD, якщо відомо, що довжина відрізка ВС менша від довжини відрізка АС на 6 см. срочно помогите!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мошенская Марьяна.

Объяснение:

АС=х см

ВС=АС-6=х-6 см

АС+ВС=АВ

х+х-6=36

2х=36+6

2х=42

х=21 см отрезок АС

ВС=21-6=15 см

ответ: АС=21 см ; ВС=15 см

Отвечает Кайыргедьдина Фариза.

Объяснение:

(не звертай увагу на цей текст в цих дужках)