Висота рівнобічної трапеції поділяє більшу основу на відрізки 6 см і 26 см. Знайти середню лінію

трапеції. Розписати по діям

Ответы на вопрос

Отвечает Изотова Саша.

Ответ:

26

Объяснение:

Трапеція АВСД- рівнобічна

1.Висота трапеції ВК ділить основу АД на  АК=6 см і КД=26 см. Висота СF на більшу основу =FД= АК=6 см,т.як трапеція рівнобічна. Відрізок КF = КД-FД, КF=26-6=20, КF=ВС(менша основа рівнобічної трапеції )=20.

АД=6+26=32

ВС=20

Середня лінія  трапеції  паралельна основам і дорівнює їх півсумі

(32+20)/2=26