ПОМОГИТЕ!!! сторони трикутника відносяться як 3:5:7, його периметр 60 см, Знайдіть меншу зі

сторін трикутника, вершинами якого є середини сторін даного трикутникаА: 12 смБ: 6 смВ: 15 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кончаков Максим.

Ответ:

Б)6 см

Объяснение:

Введемо коефіціент пропорційності x, тоді сторони трикутника a = 3x,

b = 5x, c = 7x.

P трикутника = a +  b + c;

60 = 3x + 5x + 7x

60 = 15x

x = 4; a = 3x = 3 * 4 = 12 см.

Точки які є серединами сторін трикутника за означенням це середня лінія, а за умовою треба найти середню лінію з найменшою довжиною, тобто ця середня лінія лежить проти сторони з найменьшою довжиною. За властивістю середньої лінії середня лінія це половина сторони з якої вона немає спільних точок.

Тобто середня лінія m = a / 2 = 12 / 2 = 6 см