один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 126 знайдіть кути трикутника не суміжні з ним якщо їхні

міри відносяться як 2:7

Ответы на вопрос

Отвечает Солодов Арсений.

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх кутів, не суміжних з ним. Маємо рівняння:

2х+7х=126

9х=126

х=14

∠1=14*2=28°,  ∠2=14*7=98°