ериметр трикутника дорівнює 192 см, а сторони трикутника відносяться як 5 : 4: 7. Знайдіть сторони

трикутника. У відповідь запишіть довжину більшої сторони. *

Ответы на вопрос

Отвечает Халявенко София.

Дано:

АВ:ВС:АС=5:4:7

Р=192см

Знайти: АВ, ВС, АС

Нехай АВ=5х ВС=4х АС=7х, тоді:

5х+4х+7х=192

16х=192

х=192÷16

х=12

АВ=5×12=60(см)

ВС=4×12=48(см)

АС=7×12=84(см)

Відповідь: АС=84см.