Знайдіть периметр трикутника якщо одна з його сторін дорівнює 63 см а довжина двух средних линий 42

и 24 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Musatovs Deniss.

Відповідь:195 см

Пояснення:

Тут треба знати , що середня лінія трикутника паралельна одній із його сторін і дорівнює половині цієї сторони.

Р=63+42*2+24*2=63+84+48=195(см)