Відрізки AB і CD пропорційні відрізкам MK і NP. Знайдіть CD, якщо AB=6см, MK=4см, NP=5см


Ответы на вопрос

Отвечает Лермонтова Анастасия.

Дано:  AB : MK = CD : NP,  

      AB = 6 см, MK = 4 см, NP = 5 см

Найти: CD

Решение:

\dfrac{AB}{MK}=\dfrac{CD}{NP}\\\\CD=\dfrac{AB\cdot NP}{MK}=\dfrac {6\cdot 5}4=7,5

Ответ: CD = 7,5 см.