Січна перетинає дані прямі : при цьому утворилися внутрішні односторонні кути.Один з яких дорівнює

45, а інший у 3 рази більший.Доведіть , що дані прямі паралельні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

Ответ:

Сума внутрішніх односторонніх кутів при паралельних прямих дорівнює 180°.

Кут 1=45°.

Кут 2=45×3=135

135+45=180.

отже прямі паралельні