одна сторона на 5 см менша від другої та вдвічі менша від третьої. Знайдіть сторону трикутника якщо

його якшо його периметр дорівнює 21см

Ответы на вопрос

Отвечает Ермек Сабыржан.

Відповідь:  4см, 9 см, 8 см

Пояснення:

Нехай одна сторона -х, тоді (х+5)- друга сторна, а 2х- третя сторона.

периметр трикутника- то сума усіх сторін.

х+х+5+2х=21;

4х=21-5;

х=16:4;

х=4(см)- перша сторона

х+5=4+5=9(см)- друга сторона

2х=2*4=8(см)- третя сторона