Відрізок BK є висотою і бісектрисою трикутника ABC. Знайдіть периметр трикутника BKC, якщо AB =10

см, BC =8см, AC = 12 см ДАЮ 20 балів срочнооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Танасюк Дарья.

Ответ:

За теоремою Піфагора BK²=AC²-KA²

BK²=10²-6²=100-36=64=8

10+8+6=24 см

Объяснение: АС=12 см 12÷2=6 см