3. Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, основа якого 16 см, а бічна сторона на 4 см менша

за основу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Артём.

Ответ:

Периметр 40 см.

Объяснение:

За умовою бічна  сторона на 4 см менша за основу, отже бічна сторона

16 - 4 = 12 см.Периметр це сума усіх сторін трикутника, а у рівнобедреного трикутника за означенням дві сторони рівні(рівні сторони рівнобедреного трикутника називають бічними).

P = 12 + 12 + 16 = 40 см.