сторони трикутника дорівнюють 2.5см 1.5см і 3м занйдіть сторони подібного до нього трикутника якщо

найменша його дорівнює 6 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Маша.

Сторони одного трикутника 2,5 см, 1,5 см, 3 см.

Найменші сторони подібних трикутників відносяться як 6/1,5

Отже 6: 1,5  = 4 (коефіцієнт подібності), завдяки якому знаходимо інші сторони подібного трикутника.

4*2,5 = 10 (см) - інша сторона подібного трикутника.

4*3 = 12 (см) - найбільша сторона іншого трикутника.

Відповідь: сторони подібного до нього трикутника 6 см, 10 см та 12 см.