Коробка із соком має форму чотирикутної призми. Знайдіть ЇЇ об'єм, якщо сторони її основи

дорівнюють 8см та 10см, а висота - 35см. Скільком учням вистачить цього напою, якщо кожен з них вип'є 200см3 (кубічних сантиметрів) соку?

Ответы на вопрос

Отвечает Пересыпкин Вова.

Ответ:

14учнів вип'ють цей сік

Об'єм дорівнює 2800см³

Объяснение:

V=a*b*c=8*10*35=2800см³ об'єм.

2800:200=14 учням вистачить цього соку