Одна сторона трикутника в двічі менша від від другої на 2 см менша від третьої. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 34 см

Ответы на вопрос

Отвечает Абдулганеева Регина.

Ответ:

0,5х+х+0,5х+2=34; 2х=32; х=32/2=16 см

Другая сторона 0,5*16=8 см

третья сторона 8+2=10 см

Р=16+8+10=34 см

Объяснение: