Атмосферний тиск біля підніжжя складає 730 мм рт. ст. З'ясуйте яким він буде на вершині гори

Говерла ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пушилина Вера.

Ответ: 524 мм.рт.ст

Объяснение: высота горы 2 061 м

2061/100=20,61

20,61*10=206,1- падение давления

730-206=524 мм.рт.ст