Сторона квадрата = 10 см . знайдіть радіуси вписаного і описаного саного кіл терміновоооо​


Ответы на вопрос

Отвечает Джумагалиева Райгуль.

Ответ:

Объяснение:

r=10/2=5см радіус вписаного кола.

d=10√2. (діагональ квадрата, діаметр описаного кола)

R=d/2=10√2:2=5√2 радіус описаного кола