Знайдіть довжину похилої якщо довжина її проекції дорівнює 17 м, а кут між ними 60°​


Ответы на вопрос

Отвечает Тюш Ксюша.

Ответ:

Довжина похилої дорівнює 34

Объяснение:

Довжина похилої буде х.

cos60°=17/x

1/2=17/x

x=17*2/1=34