Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 12 см, бічна сторона - 5 см. Знайдіть основу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Парапетов Карл.

Ответ:

2 см

Объяснение:

2*5 + х = 12

х = 12-10 = 2 (см)

Отвечает Спартак Артём.

Ответ:

Изи если он рівнобедрений значить кути при основі рівні, 5+5=10 12-10=2 см

Відповідь: 2. см