СРОЧНО!!! У трикутнику KLC проведена висота LD. Відомо, що ∠ LKC = 12° і ∠ KLC = 102° Визнач кути

трикутника DLC: D=90

Ответы на вопрос

Отвечает Бигалиева Альфия.

Ответ:

кут D = 90°

кут C = 66°

кут L = 24

Объяснение:

D = 90° за умовою задачі

кут С = 66 бо,

180-(L+K)= 180 - (102+12)=66

сума кутів будь-якого трикутника дорівнює 180, тоді кут L = 180-(90+66) = 24