У рівнобедреному трикутнику ABC з основою AB проведено висоту BM. Градусна міра Кут ABM дорівнює

30градусів.Знайти кут між бічними сторонами трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Гречушкин Вадим.

Дано: ΔАВС, АС=ВС; ВМ⊥АС; ∠АВМ=30°. Знайти ∠С.

Розглянемо ΔАМВ - прямокутний,

∠А=90-30=60°, сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°

∠АВС=∠А як кути при основі рівнобедреного трикутника, ∠АВС=60°

∠С=180-60-60=60°

Відповідь: 60°