98 см².Знайдіть кут між площиною a і площиною даної трапеції,якщо основи цієї трапеції дорівнюють 7

см і 21 см,а діагональ перпендикулярна до бічної сторони​

Ответы на вопрос

Отвечает Касымхан Динара.
Если диагонали трапеции перпендикулярны, то их углы при основании 45 градусов.
Поэтому высота трапеции (в проекции) равна: h = (8/2) + (4/2) = 6 см.
Её площадь S = L*h = ((8+4)/2)*6 = 6*6 = 36 см².
Площадь данной трапеции равна:
So = S/cos α = 36*(1/2) = 72 см².