Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 7 см, а основа - 6 см. знайдіть висоту трикутника,

проведену до основи.

Ответы на вопрос

Отвечает Майский Кирилл.

Высота : а²+в²=с²

в²=с²-а²=7²-3²=49-9=40см

Высота:√40