Знайдіть периметр квадрата,який рівновеликий ромбу зі стороною 6 см і гострим кутом 30*.


Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Максим.

Ответ:

Р квадрата =122 см

Объяснение:

Sромба =S квадрата

S ромба=а×а×sin a

a=6 см

а =30°

S ромба=6×6×(1/2)=18

=> Sквадрата=18 кв.см

S квадрата=а^2

а^2=18

а=√18

а=3√2

Р квадрата =4 а

Р квадрата=4×3√2=12√2