Один із катетів 2см гіпотенуза 4см Знайти другий катет і кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Жалгасова Зарина.

Катет 2 см, гіпотенуза 4 см, тобто катет вдвічі менше від гіпотенузи, значить він лежить проти кута 30 градусів.

∠1=30°, тоді ∠2=90-30=60°.

За теоремою Піфагора другий катет=√(4²-2²)=√(16-4)=√12=2√3 см.