У рівнобічній трапеції бічна сторона дорівнюе 25 см, а висота 7 см. Знайдіть синус, косинус і

тангенс гострого кута трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Чупрун Илья.

По т Пифагора АЕ²=АВ²-ВЕ²=25²-7²=18*32=>АЕ=корень из 18*32=корень из 2*9*16*2=2*3*4=24 см sin<A=7/25=0,280

соs<A=24/25=0,960

tg<A=7/24~0,292

ctg<A=24/7~3,429