основи рівнобічної трапеції дорівнюють 10 см і 14 см а її діагональ = 15 см знайдіть довжену высоту

трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

9см

Объяснение:

Решение.

АК=МD

AK=(AD-BC)/2=(14-10)/2=4/2=2см

АМ=АК+ВС=2+10=12см.

∆АСМ- прямоугольный треугольник.

По теореме Пифагора

СМ=√(АС²-АМ²)=√(15²-12²)=√(225-144)=

=√81=9см. высота трапеции