Знайдіть гіпотенузу прямокутного трикутника, катети якого дорівнюють 5см і 6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьева Алина.

Ответ:

√61см

Объяснение:

а=5см

b=6см

с=?

Решение

Теорема Пифагора.

с=√(а²+b²)=√(5²+6²)=√(25+36)=√61 см