Обчисліть площу круга, якщо довжина кола, що його обмежує 62,8 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Ответ:

100π см²

Объяснение:

Формула нахождения длины окружности

C=2πR

Найдем радиус

R=C/2π=62,8/2π=62,8/6,28=10см

S=πR²=10²π=100π см² площадь круга