Відомо що в трикутника ABC кут А більший за кут B у 3 рази, а кут C більший за кут B у 5 разів.

Знайдіть кути ABC хееелллппп​

Ответы на вопрос

Отвечает Капитанов Саша.

Ответ:

Нехай В= х .тоді А =3х кут С =5х.Сума кутів трикутника 180°.

Объяснение:

х+3х+5х= 180°;9х=180;х=180÷9;х=20° Кут В=20° ккт А=60°; кут С=100°