У прямокутному трикутнику АВС (кутС = 90°)ВС=6 см tgкутА= 0,75.Знайдіть другие катет і гіпотенузу

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Конысбай Гульбану.

Тангенс - відношення протилежного катета до прилеглого.

Тобто ВС/АС=75/100, звідки АС=6*100:75=8 см.

АВ=10 см (єгипетський трикутник)

Відповідь: 8 см   10 см.