Будильник, жіночий та чоловічий наручні годинники разом коштують 169грн. Скільки коштує кожний

годинник окремо, якщо жіночий у 3 рази дорожчий за будильник, а чоловічий на 15 грн дорожчий за жіночий

Ответы на вопрос

Отвечает Людович Влада.

Нехай будильник коштує х грн, тоді жіночий годинник 3х грн, чоловічий 3х+15 грн. Маємо рівняння:

х+3х+3х+15=169

7х=154

х=22

Будильник коштує 22 грн, жіночий годинни 22*3=66 грн, чоловічий годинник 66+15=81 грн.