Знайдіть довжину стрін прямокутника, якщо його площа 54 см^2, а довжина сторін відноситься як

3:2. Очень срочно, пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Скляревский Миша.

Ответ: 9 и 6

S=ab

S=3х*2х=54

S=3*3*2*3=54

S=9*6=54 см ²